Haftasonu Geri Sayım

 

 

Acana Yorkshire Pork Domuz Etli Köpek Kuru Mama 11,4 kg
Yetişkin Kuru Köpek MamasıAcana Yorkshire Pork Domuz Etli Köpek Kuru Mama 11,4 kg
Yetişkin Kuru Köpek MamasıAcana Yorkshire Pork Domuz Etli Köpek Kuru Mama 11,4 kg
Yetişkin Kuru Köpek MamasıAcana Yorkshire Pork Domuz Etli Köpek Kuru Mama 11,4 kg
Yetişkin Kuru Köpek MamasıAcana Yorkshire Pork Domuz Etli Köpek Kuru Mama 11,4 kg
Yetişkin Kuru Köpek MamasıAcana Yorkshire Pork Domuz Etli Köpek Kuru Mama 11,4 kg

Acana Yorkshire Pork Domuz Etli Köpek Kuru Mama 11,4 kg (KY.02073)

0,00
Marka : Acana
İndirim Oranı : %26 İndirim
Fiyat : ₺785,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺584,25(KDV Dahil)
Barkod : 064992572129

Acana Yorkshire Pork Domuz Etli Köpek Kuru Mama 11,4 kg

TÜM IRKLAR VE YAŞAM EVRELERİ İÇİN

ACANA Yorkshire Pork %50 domuz ile sınırlı içerikli, tek, kolay sindirilebilir hayvansal protein içeren tüm ırk ve yaş evrelerinde beslenme hassasiyeti olan köpekler için ideal bir mamadır.

Yöremizin çayırlık çiftliklerinde yetişen taze Yorkshire domuzumuz et, organlar ve kıkırdak zengin besleyici WholePrey™ oranlarında gelerek doğal beslenmeyi sunarken içerisindeki taze balkabağı ve kabak da sağlıklı bir sindirim sağlamaktadır.

En iyi ve en taze içeriklerle ödüllü NorthStar® mutfaklarımızda hazırlanan bu Biologically Appropriate™ mama beslenme hassasiyeti olan ve zor yemek beğenen köpekler için idealdir. İçeriklerimizi okuyun siz de bize katılacaksınız!

BESLENME TAVSİYESİ

ACANA’dan tüm ırk ve yaş evrelerindeki köpekler yararlanabilir. Aynı sizin gibi köpeğiniz de kendine hastır ve beslenme gereksinimleri çevreye, yaşa ve aktivitelerine göre değişiklik göstermektedir. Aşağıdaki tablo ihtiyaca göre ayarlanacak şekilde, bir başlangıç noktası sağlamaktadır. Köpeğinizi günde iki kez besleyiniz ve her zaman yanında temiz su bulundurunuz.

† 250 ml/120 gr‘lık standart bir ölçek kullanın. Kuru olarak veya hafifçe nemlendirerek servis edin. Veterinerinizle düzenli olarak görüşün. Tazeliğin korunmasına yardımcı olması için, torbayı sıkıca kapatmanızı ve serin, kuru bir yerde saklamanızı öneriyoruz.

KALORİ DAĞILIMI

Geleneksel gıdalara kıyasla, ACANA‘nın verdiği kalorinin daha fazlası protein ve yağdan sağlanırken, daha azı karbonhidratlardan elde edilir ve obezite ile diyabet riski azaltılarak köpeğinizin sağlığı ve gelişimi en üst düzeye çıkarılır.

Metabolize enerji 3393 kcal/kg’dır (250 ml/120 gr’lık ölçek başına 407 kcal), Bunun % 32sı proteinden, % 30ü meyve ve sebzelerden, %38ı ise yağdan gelir.

KANADA’NIN EN İYİ VE EN TAZE İÇERİKLERİ

ACANA Yorkshire Pork bildiğimiz ve güvendiğimiz insanlar tarafından yetiştirilen ya da avlanan, “insan tüketimine uygun” olarak addedilen ve her gün ödüllü NorthStar® mutfaklarımıza taze olarak teslim edilen benzersiz yöresel içerikleri bir arada sunmaktadır.

Taze yorkshire domuzu (%16), Domuz eti (%16), Bütün yeşil bezelye, Bütün kırmızı mercimek, Taze domuz ciğeri (%6), domuz yağı (%6), Taze domuz böbreği (%4), Taze bal kabağı (%4), Bütün garbanzo nohutu, Bütün yeşil mercimek, Bütün sarı bezelye, kurutulmuş domuz kıkırdağı (%2), Mercimek lifi, Deniz yosunu (%1.2) (saf ve sürdürülebilir DHA ve EPA kaynağı), Taze kabak, Kurtulmuş esmer su yosunu, Dondurularakkurutulmuş domuz ciğeri (%0.1), Tuz, Taze kızılcık, Taze yaban mersini, Radika kökü, Zerdeçal kökü, Devedikeni, Dulavraotu kökü, lavanta çiçekleri, Hatmi kökü, Kuşburnu.

Takviye : E, D3 Vitamini, Çinko, Bakır.

Doğal olarak E vitamini ile korunmaktadır.Benzer Ürünler
Etiketler
Acana, Acana Yorkshire, Acana Yorkshire Pork, Acana Yorkshire Pork Domuz, Acana Yorkshire Pork Domuz Etli, Acana Yorkshire Pork Domuz Etli Köpek, Acana Yorkshire Pork Domuz Etli Köpek Kuru, Acana Yorkshire Pork Domuz Etli Köpek Kuru Mama, Acana Yorkshire Pork Domuz Etli Köpek Kuru Mama kg, Acana Yorkshire Pork Domuz Etli Köpek Kuru kg, Acana Yorkshire Pork Domuz Etli Köpek Mama, Acana Yorkshire Pork Domuz Etli Köpek Mama kg, Acana Yorkshire Pork Domuz Etli Köpek kg, Acana Yorkshire Pork Domuz Etli Kuru, Acana Yorkshire Pork Domuz Etli Kuru Mama, Acana Yorkshire Pork Domuz Etli Kuru Mama kg, Acana Yorkshire Pork Domuz Etli Kuru kg, Acana Yorkshire Pork Domuz Etli Mama, Acana Yorkshire Pork Domuz Etli Mama kg, Acana Yorkshire Pork Domuz Etli kg, Acana Yorkshire Pork Domuz Köpek, Acana Yorkshire Pork Domuz Köpek Kuru, Acana Yorkshire Pork Domuz Köpek Kuru Mama, Acana Yorkshire Pork Domuz Köpek Kuru Mama kg, Acana Yorkshire Pork Domuz Köpek Kuru kg, Acana Yorkshire Pork Domuz Köpek Mama, Acana Yorkshire Pork Domuz Köpek Mama kg, Acana Yorkshire Pork Domuz Köpek kg, Acana Yorkshire Pork Domuz Kuru, Acana Yorkshire Pork Domuz Kuru Mama, Acana Yorkshire Pork Domuz Kuru Mama kg, Acana Yorkshire Pork Domuz Kuru kg, Acana Yorkshire Pork Domuz Mama, Acana Yorkshire Pork Domuz Mama kg, Acana Yorkshire Pork Domuz kg, Acana Yorkshire Pork Etli, Acana Yorkshire Pork Etli Köpek, Acana Yorkshire Pork Etli Köpek Kuru, Acana Yorkshire Pork Etli Köpek Kuru Mama, Acana Yorkshire Pork Etli Köpek Kuru Mama kg,
Çerez Kullanımı