Geri Sayım

Hediye Ürün Gösterimi (Köpek > Köpek Kuru Mamaları))
Hediye Ürün Gösterimi (Kedi > Kedi Kuru Mamaları))

Bozita Feline İndoor Sterilized Kedi Maması 2 Kg (LY.17218)

0,00
Marka : BOZITA
İndirim Oranı : %27 İndirim
Fiyat : ₺155,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺113,60(KDV Dahil)
Barkod : 7311030303201

Bozita Feline İndoor Sterilized Kedi Maması 2 Kg

Kısırlaştırılmış ve ev içerisinde hareket kısıtlaması olan 1 yaşın üzerindeki kediler için uygundur.
Bozita Kedi mamaları İsveç kalite standartlarına göre üretilmiştir.İçeriğinde bulunan malzemeler taze olarak mamanın içeriğine katılmaktadır.Mamada kullanılan taze et içeriğinde zengin vitamin ve mineralleri içerir.
Taze etteki proteinler bütün canlılarda tam ve doğru sindirildiklerinden bio yararlılığı üst seviyededir.
nbsp;
Tüm yaşam evrelerinde kullanabileceğiniz bir Bozita ürünü bulursunuz.Çünki gelişmekte olan yavrular ile evde beslenenler hatta kısır ve kiloluların besin ihtiyaçları farklılık gösterir.Bu farklılık Bozita diyetisyenler tarafından formüle edilerek bilimsel beslenme sağlanmış olur.
Bozita mamalar hem ıslak hem kuru formda üretilmektedir.Her iki mamada minik dostlarınızı damak zevkine uygundur.
Ürünlerin tamamı kedilerin bağışıklık sistemini destekler.
nbsp;
Sağlıklı bir cilt ve parlak bir Tüy için , çinko ve B vitaminleri içerir. Ürünlerin tane şeiklleri kedinizin ağız ve damak yapısına uygundur.Bozita Kedilerin ihtiyaç duyduğu
besinler, vitamin ve minerallerin tümünü içerir.
nbsp;
Selüloz optimal elyaf bileşimi sağlamaktır.Selüloz liflerinbsp; saç toplarının barsak tıkanıklığına yol açma riskinin azaltır.Karnitin, hücrelere yağ asitleri nakil metabolizmasını artırır ve metabolik oranını arttıran bir amino asit içerir. Gıdanın böbrekler ve idrar yollarında olan zarlı etkisi dünülerek zararlı minerallerden arındırılmıştır.Kedinin kendi bağışıklık sistemini güçlendirir doğal ß-glukan içerir.
İçerik :

Tavuk (kurutulmuşnbsp; tavuk eti %25, taze İsveç tavuğu %4), hayvansal protein unu, kemik yağı, pirinç, hidrolize tavuk eti, lignoselüloz, kurutulmuş kutup balığı, kurutulmuş yumurta, maya (ß-1,3/1,6-glukan, %0.05), kurutulmuş pancar küspesi, potasyumnbsp; klorür, dikalsiyum fosfat.


Çerez Kullanımı