Geri Sayım

Hediye Ürün Gösterimi (Köpek > Köpek Kuru Mamaları))
Hediye Ürün Gösterimi (Kedi > Kedi Kuru Mamaları))

Dr.Clauders Dana Etli Yavru Köpek Konservesi 400 gr (KK.90003)

0,00
İndirim Oranı : %46 İndirim
Fiyat : ₺15,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺8,08(KDV Dahil)
Barkod : 4014355225519

Dr.Clauders Dana Etli Yavru Köpek Konservesi 400 gr

nbsp;

Ürün Bilgisi: Dr.Clauder’s –Yüksek kaliteli et (Seleksiyon Et)- köpeğiniz için saf ve lezzetli ettir. Diğer konserve ürünlerlenbsp;karşılaştırıldığında, taze et %50’dennbsp; daha fazla besin değerine sahiptir. Artan protein ve enerji içeriğiyle, seleksiyon et yavru köpeklerin gelişimi için gereksinimlerini karşılar. Sığır, domuz ve kümes hayvanları karışımı hayvansal protein bileşenlerinin karışımı sayesinde oluşturulur. Özel Seçilmiş et yavru köpeklerin besin gereksinimlerini karşılar. Maya türevli beta-glukan ilavesi bağışıklık sistemi üzerinde simülasyon etkisine sahiptir ve organizmanın dengesini sağlar. Dr.Clauder’s ‘Seleksiyon Et’leri yapay tatlar olmadan yapılır, soya proteini veya et yemeği eklenmiştir. Kontrollü vitamin ve mineral içerikleri mümkün olan en iyi beslenmesini sağlar.

nbsp;

İçindekiler:nbsp;Et (%42 sığır eti, %27 domuz, %27 kümes hayvanı), mineraller, %0.2 maya türevli beta glukanlar

nbsp;

Analitik bileşenler:nbsp;Protein %12.5, yağ %6.5, lif %0.4, kül %1.8, su %77

nbsp;

Katkı maddeleri/kg(vitaminler): Besleyici katkılar:nbsp;Vitamin A 2000 İE, Vitamin D3 200 İE, Vitamin E (alphatocopherolacetat) 30mg.

nbsp;

Konserve kullanımı ile ilgili genel hatırlatmalar:

Köpek konserveleri, konserve açıldıktan sonra buzdolabında saklanmalıdır. Buzdolabında köpek konservelerinin maksimum bekleme süresi 3 gündür.

Islak ve et ağırlıklı içeriği sebebiyle köpeğinize servis ettiğiniz andan itibaren maksimum açık havayla temas süresi 2 saattir. 2 saatin sonunda bakteri üretmeye başlayacağından, köpeğinizin yemediği kısmını çöpe atın.

Bu yüzden köpeğinizin yiyebileceği kadar konserve servis etmeniz, kalan konservenin ağzını kapatarak buzdolabında saklamanız tavsiye edilir.

Konservenin yanında mutlaka temiz su bulundurun. Beslenme tavsiyeleri köpeğinizin ırk büyüklüğüne, yaşına, kilosuna veya kısır olma durumuna göre değişkenlik gösterebilir.Çerez Kullanımı