Geri Sayım

 

Kapıda ödeme için
YemıFelicia Az Tahıllı Yetişkin Kuzulu M/Large HypoAllergenic Köpek Mamas 15 Kg
YemıFelicia Az Tahıllı Yetişkin Kuzulu M/Large HypoAllergenic Köpek Mamas 15 Kg

Felicia Az Tahıllı Yetişkin Kuzulu M/Large HypoAllergenic Köpek Mamas 15 Kg (KY.63008)

0,00
Marka : FELICIA
İndirim Oranı : %14 İndirim
Fiyat : ₺325,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺277,88(KDV Dahil)
Barkod : 8681299601257

Felicia Kuzulu Yetişkin Kuru Köpek Maması 15 kg


Optimum düzeyde protein, yağ ve karbonhidrat dengesi ilenbsp;Felicia®nbsp;Adult Dog Kuzulu ve Pirinçlinbsp;köpeğinize ömrü boyunca düzenli enerji ve iyi bir vücut yapısı temin etmek için formüle edilmiştir. Hassas sindirim sistemine sahip veya kuzunun mükemmel lezzetini tercih eden köpekler için idealdir.

Yüksek Sindirilebilirlik

Sindirilebilirliği yüksek gıdaların, hassas pişirme işlemine tabi tutulması ilenbsp;Felicia®nbsp;Adult Dog Lamp;Rnbsp;sindirimin maksimum seviyeye çıkarılmasını ve katı dışkı atılımını destekler. Kuzu ayrıca sindirimde de faydalı olduğundan besinsel duyarlılığı olan köpekler için idealdir.

Bağışıklık Sistemine Destek

Felicia®nbsp;Adult Dog Lamp;Rnbsp;içeriğindeki doğal prebiyotik lifler bağırsaklarda yararlı bakterilerin gelişimini destekler ve patojenlerin zararlı etkisinin azaltılmasına yardımcı olur, bağışıklık sistemini destekler ve sindirimi optimize eder

İdeal Kilo

Felicia®nbsp;Adult Dog Lamp;Rnbsp;köpeğinizin ideal vücut ağırlığını koruyarak uzun bir yaşama ve sağlıklı bir metabolizmaya sahip olabilmesi için protein ve yağ oranı dengelenerek formüle edilmiştir.

İÇİNDEKİLER:nbsp;Kurutulmuş Kuzu Proteini (%24), Hidrolize Kemiksiz Kuzu Proteini (%17), Baldo Pirinç (%16), Mısır, Rafine Tavuk Yağı, Bezelye, Hamsi Unu, Bira Mayası, Hamsi Yağı (%2), Harnup, Nükleotit Maya Proteini, Kurutulmuş Şeker Pancarı, Mineraller, Prebiotik Mannan Oligosakkaritler, Deniz Yosunu, Yaban Mersini Tozu, Avizeağacı Özütü, Pisilyum, Kadife Çiçeği Tozu.Benzer Ürünler
Çerez Kullanımı