Geri Sayım

 

Kapıda ödeme için
YemıNaturea Kuzulu Yetişkin Köpek Maması 12 Kg
YemıNaturea Kuzulu Yetişkin Köpek Maması 12 Kg

Naturea Kuzulu Yetişkin Köpek Maması 12 Kg (KY.13906)

0,00
Marka : Naturea
İndirim Oranı : %41 İndirim
Fiyat : ₺765,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺454,77(KDV Dahil)
Barkod : 5600874370107

Naturea Adult Lamb / Yetişkin Köpek Maması Kuzulu 12 Kg

Doğaya Uygun Kuru Mamanbsp;

Naturea Naturals, üretiminde insan tüketimine uygun besinlerin ve yüksek kaliteli gerçek etlerin kullanıldığı evcil hayvanlar için tam bir besin kaynağıdır.

Mısır, buğday, soya ve glüten içermez, düşük karbonhidrat ve içerdiği yağ asitleri ile daha sağlıklı ve uzun bir yaşam için gerekli olan eklem korumasını sağlar.

Kedi ve Köpekler Neden Kurt ve Vaşaklardan Farklı Değil?nbsp;

Onları en yakın vahşi akrabalarından ayıran gen dizilimi farkının %1 den daha düşük olduğunu biliyor muydunuz?
Farklı yaşam tarzlarına rağmen kedi ve köpeklerin anatomileri değişmedi;


Etleri parçalamak için sivri dişler.
Amilaz (nişastayı parçalayan enzim) bulunmayan salyalar.
Et sindirimi için gelişmiş, yüksek asit içeren ve kısa bir sindirim sistemi.


Naturea İle Beslenmek Nelerin Önlenmesine Yardımcı Olur?

Gıda Alerjileri

Kedi ve köpeklerin çoğu alerjik bir yapıya sahiptir ve bazı tahıllara karşı hassas yapıdadırlar. Mısır, soya, yulaf, buğday ve glüten içermeyen gıdalar deri ve tüy kondisyonunu iyileştirirken, gastrointestinal sorunların çözümüne de yardımcı olur.

Fazla Kilolar

Karbonhidrat bakımından düşük, protein bakımından zengin gıdalar birikmiş yağ miktarını azaltıp, kas kütlesini arttırırken, sağlıklı ve ideal vücut ağırlığının korunmasına yardımcı olur.

Diyabet

Düşük karbonhidrat içeriği kan şekeri seviyesini korumaya yardımcı olur.

Onlar Ailemizdendir

Köpeklerinizin beslenmesi önemlidir. Doğal ve dengeli beslenme, dostlarımızın sağlıklı ve kaliteli bir hayat sürmeleri için en önemli etkendir.

Köpeğinizin vahşi doğada yediklerine eşdeğer olan Naturea köpek mamalarınbsp; beslenme uzmanları ve veteriner hekimler tarafından geliştirilmiştir.

Naturea mamaları %60 oranında et veya balık içeriğiyle çok yüksek kalite standartlarına sahiptir. Aslında Naturea mamalarının üretiminde kullanılan tüm içerikler insan tüketimi için onaylıdır!

İnsan Tüketimi İçin Uygun İçerikler

Naturea mamaları için her bir içerik özenle seçilir ve besin kalitesini garanti altına almak adına analiz edilir, böylece dostunuza lezzetli bir mama sunar. Kedi ve köpeğinizi yüksek kaliteli proteinler, antioksidanlar, amino asitler, yağ asitleri ve şifalı bitkiler ile korur. Taze tavuk ve taze somon, lezzetli elma, havuç, domates ve ıspanak ile Naturea mamaları lezzetli ve kaliteli bir besin kaynağıdır.nbsp;

İçeriğimizde Neler Var

Kuzu, tavuk, tavşan, somon, ringa, tatlı patates, tapyoka, yumurta, elma, deniz yosunu, domates, ıspanak, havuç, papatya, nane, kadife çiçeği, kekik, fesleğen, maydanoz, yaban mersini, yucca, biberiye.

İçeriğimizde Neler Yok

Mısır, buğday, gluten, soya fasulyesi, yulaf, yapay koruyucu tatlar, renklendiriciler, GDO (genleri değiştirilmiş organizmalar), hayvansal yan ürünler.

ETHOXYQUIN

Naturea ürünleri Ethoxyquin veya herhangi bir kimyasal koruyucu madde içermez. Ethoxquin genellikle balık ürünlerinde kullanılan koruyucu bir maddedir ve dünya genelinde balıklı kedi ve köpek mamalarında yaygın olarak kullanılır.

BHA/BHT

Naturea BHA veya BHTyi (veya herhangi bir kimyasal koruyucu maddeyi) ürünlerine veya içeriklerine eklemez. Naturea ürünlerini ve bütün içeriklerini Vitamin E ile korur.

Dondurulmamış Kemiksiz Taze Kuzu, Somon ve Tavuk Etleri

Naturea Naturals rsquo;da kullanılan taze kuzu, somon ve tavuk etleri, otomatik makineler yardımıyla kemiklerinden ve sakatatlarından ayrılır. 0 deg; - 2 deg; ye ayarlanmış soğutucularda paslanmaz çelik kaplar içinde üretim için bekletilir. Ürünlerimizde bulunan etler dondurulmadan ve kesiminden 24 saat geçmeden üretime alınır. Bu sayede tavuk etinde bulunan bütün vitaminler ve amino asitler korunur, taze tavuk eti ayrıca mamanın lezzetini de arttırmaktadır. Bu yüksek kaliteli üretim süreci ve protein kaynağının tazeliği, tüylü dostlarımızın sağlıklı ve uzun yaşamalarına katkıda bulunmaktadır.İçindekiler: Taze kuzu (% 21), kurutulmuş kuzu eti (% 17), esmer pirinç, arındırılmış tavuk yağı, hirolize kuzu (% 3), bira mayası, patates, glukozamin, kondratin sülfat, vitamin ve mineraller, elma, havuç, balkabağı, ıspanak, kızılcık, yaban mersini, deniz yosunu, keklik otu, biberiye, maydanoz, adaçayı, avize ağacı özü.

Analitik Bileşenler Ham Protein % 28 Ham Yağ % 17 Ham Lif % 2,5 Ham Kül % 7 Karbonhidrat % 33 Nem % 8 Omega 6 % 2,5 Omega 3 % 0,22 Kalsiyum % 1,5 Fosfor % 1 Besin Katkıları / Kg Vitamin A 18000 IU Vitamin D3 2000 IU Vitamin E 120 mg Vitamin C 25 mg Demir 184 mg Bakır 21 mg Çinko 161 mg İyot 3,7 mg Manganez 12 mg Selenyum 0,34 mg Glukozamin 500 mg Chonroitin 500 mg


Benzer Ürünler
Çerez Kullanımı