Teslimat Koşulları

Siparişim elime ne zaman ulaşır?
evcilbesinleri.com, sitesinden alışveriş yapan siz kredi kartı sahiplerinin güvenliğini ön planda tutmakta ve siparişinizi verdiğiniz andan itibaren ödeme/fatura bilgilerinin kontrolünü gerçekleştirmektedir. Bu yüzden, siparişinizin tedarik ve teslimat aşamasına gelebilmesi için öncelikle siparişinizin ödeme/fatura bilgilerinin doğruluğunun onaylanması ve onaylandığına dair e-postanın size yollanması gereklidir. Sipariş onayının sağlıklı olarak alınması halinde, siparişler kargoya en geç 3 iş günü içerisinde teslim edildikten sonra İstanbul içine en geç 2 iş günü, İstanbul dışına en geç 4 iş günü içinde ulaştırılacaktır..

 

Haftasonu Siparişleri
Cuma günü öğle 15.00'den önce verilen siparişler, Cumartesi gününden itibaren teslim edilmeye başlanır. Cumartesi günü 11.00'den sonra verdiğiniz tüm siparişler sonraki Pazartesi günü işleme alınacağından elinize Salı gününden önce ulaşamayabilir. Pazar günleri teslimat yapılmamaktadır.
Stok Sorunları
Verdiğiniz siparişlerde tedarikçi firmaların stoklarında nadiren de olsa bulunmayan ürünler yüzünden gecikmeler yaşanabilir. Bu gibi durumlarda irtibat telefonlarınızdan veya e-postanızdan mutlaka size ulaşılarak haber verilecektir. Size ulaşabilmemiz için lütfen kişisel bilgilerinizi eksiksiz doldurunuz.

Adres Bilgileri
Siparişinizin size en çabuk şekilde ulaşması için lütfen adres bilgilerinizi mümkün olduğu kadar açık yazınız. Hatta varsa adresinizin tarif bilgilerini de bu bölüme yazabilirsiniz. (Örnek: Postanenin yanından girince üçüncü sokak vs.)

Kapıda Ödeme
evcilbesinleri.com'dan verdiğiniz siparişlerde teslimat sırasında nakit ödeme imkanınız yoktur. Kargo ücretleri de alışveriş sırasında ödendiğinden kargo firmasına herhangi bir ödeme yapılması söz konusu değildir. Sizden kapıda ödeme istendiyse hiçbir şekilde ödeme yapmayınız ve paketi teslim almayınız.

Hasarlı Ambalaj veya ürünler
Kargo Teslim Uyarısı: Kargonuzu teslim almadan önce ürününüzü kontrol ediniz..Size gönderilen üründe bir yanlışlık, eksiklik veya hasar mevcut ise hemen kargo görevlisine Hasar Tespit Tutanağı tutturunuz ve Müşteri Hizmetlerimizi arayarak bize bildiriniz aksi taktirde imzaladığınız kargo teslim fişi ürünü eksiksiz ve sağlam bir şekilde teslim aldığınız anlamına gelir. Hasar Tespit Tutanağı tutulmayan iadeleriniz veya şikayetleriniz kabul edilmeyecektir.

Hatalı / Eksik Siparişler
Kargo'dan teslim aldığınız paketi kargo görevlisinin yanında açıp, siparişinizi kontrol ediniz. Herhangi bir yanlışlık veya eksiklik gördüğünüz takdirde derhal 0850 500 5 111 numaralı santralimize bağlanarak bizimle irtibata geçiniz. 

Kargo Ücretleri
Bazı ürünlerde kargo ücretsiz olmakla beraber diğer ürünlerde kargo ücretlidir. Alışveriş sırasında her ürün için ayrı ayrı kargo ücretlendirilir. Sepetinizdeki ürünlerin toplamı dikkate alınarak size özel kargo payı belirlenir ve siparişinizde tam tutarı görebilirsiniz.

Kategorilere göre özel teslimat şartları var mıdır?
evcilbesinleri.com kategorilerinde sunulan ürün ve hizmetlerin farklı özellikleri nedeniyle taşıma ve teslimat koşulları zaman zaman değişiklik gösterebilmektedir. Bu ürünlerin teslimatı için müşteri temsilcilerimiz sizi en kısa zamanda arayacaklardır.

Gönderim kısıtlamaları var mıdır?
Yasal düzenlemeler ve ürünlerin özel nitelikleri gereği, bazı evcilbesinleri.com kategorileri özel teslimat kısıtlamaları koymaktadır.
Örneğin, Bitkiler kategorisindeki ürünler yalnızca İstanbul içinde satılabilirken, bir başka kategoride teslimat için onsekiz yaşından büyük olma koşulunu gerekmektedir. Bu gibi özel kısıtlamalar için evcilbesinleri.com`dan ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Yurtdışına Teslimat Yapılması Mümkün Mü?
Hayır, şu anda evcilbesinleri.com 'dan yurtdışına teslimat yapılamamaktadır. Ancak, yurtdışı satışlarımız şu anda sürmekte olan yasal düzenlemelerin tamamlanmasının ardından başlayacaktır. Bu konuda gösterdiğiniz anlayışa teşekkür ederiz.

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti
KKTC'ye Aras Kargo ile ücret alıcı gönderilmektedir. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.