Geri Sayım

 

Kapıda ödeme için
YemıAcana Heritage Puppy Large Büyük Irk Yavru Köpek Maması 17 kg
YemıAcana Heritage Puppy Large Büyük Irk Yavru Köpek Maması 17 kg
YemıAcana Heritage Puppy Large Büyük Irk Yavru Köpek Maması 17 kg
YemıAcana Heritage Puppy Large Büyük Irk Yavru Köpek Maması 17 kg
YemıAcana Heritage Puppy Large Büyük Irk Yavru Köpek Maması 17 kg
YemıAcana Heritage Puppy Large Büyük Irk Yavru Köpek Maması 17 kg

Acana Heritage Puppy Large Büyük Irk Yavru Köpek Maması 17 kg (KY.02063)

0,00
Marka : Acana
İndirim Oranı : %24 İndirim
Fiyat : ₺937,50(KDV Dahil)
İndirimli : ₺712,50(KDV Dahil)
Barkod : 064992501174
Acana Puppy Large Breed Yavru Köpek Maması 17 Kg
nbsp;
AĞIRLIĞI 25 KG VE ÜZERİ OLAN YAVRU KÖPEKLER İÇİN

Büyük ırk yavru köpekler için en iyi beslenme şekli kaslarının gelişimi için et ve protein açısından zengin, vücut ağırlığını kontrol etmek ve gelişmekte olan kemik ve eklemlerdeki stresi azaltmak için de karbonhidrat ve kalori açısından sınırlı bir beslenmedir.

Bu nedenle ACANA Puppy Large Breed, taze olarak teslim edilen WholePrey™ oranlarında serbest dolaşan tavuk, kuluçka yumurtaları ve serbest olarak avlanmış pisi balığı ile doludur.

Tahıl ve pirinç, tapyoka veya patates gibi hızlı karbonhidratlar içermeyen ACANA yağsız kas oranını artırmak ve kondisyonu en üst seviyede tutmak için et proteini açısından zengindir.

Ödüllü mutfaklarımızda Kanada’nın en iyi ve en taze içerikleriyle hazırlanan Biologically Appropriate™ ACANA yavru köpeğinizi sağlıklı, mutlu ve güçlü tutmayı garanti eder.

İçeriklerimizi okuyun, bize hak vereceksiniz.

BESLENME TAVSİYESİ

Tıpkı sizin gibi, köpeğiniz de benzeri olmayan bir bireydir ve beslenme gereksinimleri bulunduğu çevreye, yaşına ve aktivitesine göre çeşitlilik gösterir.

Aşağıda bulunan tablo bir başlangıç noktası sağlamaktadır, sonrasında optimum ağırlık ve en üst kondisyonu yakalamak için ihtiyaç duyulan şekilde ayarlanabilecektir. Yavru köpeğinizin ağırlığını izlemenizi ve oranları ihtiyaç doğrultusunda ayarlamanızı önermekteyiz. Köpeğinizi günde iki kere beslemenizi ve hazırda daima taze, temiz su bulundurmanızı tavsiye ediyoruz.

† 250 ml/120 gr‘lık standart bir ölçek kullanın. Kuru olarak veya hafifçe nemlendirerek servis edin. Veterinerinizle düzenli olarak görüşün. Tazeliğin korunmasına yardımcı olması için, torbayı sıkıca kapatmanızı ve serin, kuru bir yerde saklamanızı öneriyoruz.

KALORİ DAĞILIMI

Geleneksel gıdalara kıyasla, ACANA‘nın verdiği kalorinin daha fazlası protein ve yağdan sağlanırken, daha azı karbonhidratlardan elde edilir ve obezite ile diyabet riski azaltılarak köpeğinizin sağlığı ve gelişimi en üst düzeye çıkarılır.

3375kcal/kg’dır (250 ml/120 gr’lık ölçek başına 405 kcal). Bunun %34ü proteinden, %28i meyve ve sebzelerden, %38i ise yağdan gelir.

KANADA’NIN EN İYİ VE TAZE İÇERİKLERİ

ACANA Puppy Large Breed, tanıdığımız ve güven duyduğumuz kişiler tarafından yetiştirilen ve avlanan, insan tüketimine elverişli olduğu kanıtlanan ve sonrasında ödüllü mutfaklarımıza kadar her gün taptaze olarak ulaştırılan, eşi benzeri olmayan çeşitlilikte yöresel içerikler içerir!

Taze tavuk eti (% 16), tavuk eti (% 15), hindi eti (% 14), kırmızı mercimek, bütün yeşil bezelye,taze tavuk sakatatı (karaciğer, kalp, böbrek) (% 6), ringa balığı (% 4), taze bütün yumurta (% 4), taze bütün pisi balığı (% 4), ringa balığı yağı (% 3), güneşte kurutulmuş kaba yonca, tarla fasulyesi, yeşil mercimek, bütün sarı bezelye, bezelye lifi, tavuk yağı (% 2), taze tavuk kıkırdağı (% 2), kahverengi yosun, taze bütün kabak, taze bütün balkabağı, taze bütün yaban havucu, taze lahana, taze ıspanak, taze hardal yeşilliği, taze şalgam, taze bütün havuç, taze kırmızı lezzetli elma, taze bartlett armutu, dondurularak kurutulmuş tavuk karaciğeri, dondurularak kurutulmuş hindi karaciğeri, taze bütün kızılcık, taze bütün yaban mersini, hindiba kökü, zerdeçal, süt devedikeni, dulavratotu kök, lavanta, hatmi kökü, kuşburnu.

Besinsel takviyeler ( kg başına ): amino asit hidrat, çinko şelat : 100 mg. Zooteknik takviyeler: Enterococcus faeciumBenzer Ürünler
Çerez Kullanımı