1 2 3 .... 25 26 27
Aynı gün ücretsiz kargo!
100,00 TL 90,00 TL
Aynı gün ücretsiz kargo!
90,00 TL 80,00 TL
Aynı gün ücretsiz kargo!
89,00 TL 77,43 TL
Aynı gün ücretsiz kargo!
149,00 TL 129,63 TL
Toplam 521 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 .... 25 26 27

Profesyonel seri kuru köpek mamaları, evcil dostlarımızın yaşam kalitesini arttırarak, sağlıklı ve uzun ömür sürebilmesini sağlar. Temel besin olarak yalnızca köpek kuru maması kullanmanız gerekir. Özellikle özel ırk köpekler, karma ırk köpeklere göre biraz daha narin olurlar. Bu sebeple köpeğinize en uygun köpek mamalarını tercih etmelisiniz.

Eğer köpeğiniz yavru (1-12 ay arasında) ise, Yavru köpek mamaları seçmeniz gerekir. Yavru köpek mamaları, anne sütüne en yakın içeriğe sahip olup yavru köpeğinizin günlük olarak alması gereken tüm vitamin ve mineralleri karşılar. Yavru köpeğinizin diş yapısına uygun yumuşak taneler içeren yavru köpek mamaları, yavru köpeğinizin mamasını hem daha kolay yemesini hem de daha kolay sindirebilmesini sağlar.

Yetişkin köpekler (1 ile 6 yaş arasında) için özel olarak üretilen yetişkin köpek mamaları, köpeğinizin ırk ve fiziksel durumuna göre seçilmelidir. Tüy dökülme sorunu yaşayan yetişkin köpekler, balıklı köpek mamaları veya omega 3&6 içeren köpek mamaları kullanmalıdır. Balıklı köpek mamaları, köpeğinizin deri ve tüy yapısını destekleyerek hem parlak hem daha güçlü tüylere sahip olmasını sağlar. Tavuklu, hindili veya ördekli köpek mamaları standart şekilde hayatını sürdüren köpekler için kullanılabilir. Özellikle yaz aylarında bu mamaların tüy dökümüne sebep olması mümkün olabilir. Domuzlu ve sığır etli köpek mamaları ise lezzetli mamalara düşkün olan köpekler için kullanılabilir. Kuzu etli köpek mamaları, özellikle sindirime yardımcı olması sebebi ile tercih ediliyor. Sürekli olarak bağırsak sorunu yaşayan (hastalıklar dışında) köpeklere hassas sindirime yardımcı olması amacı ile tavsiye edilebilir.

Kısır veya kilolu köpekler (ırk standartlarının üstünde olan), mutlaka light & sterilised köpek mamalarını kullanmalılar. Light köpek mamaları, kilolu köpeklerin günlük olarak düzenli yürüyüşlere çıkmasının yanısıra pek fazla hareket etme fırsatı bulamayan köpeklerin de kilo verebilmesini sağlar. Kısır köpek mamaları ise köpeğinizin üriner sistem sağlığını korumak ve üriner sistem rahatsızlıkları yaşama ihtimalini minimum düzeye indirebilmek adına üretilirler.

Yaşlı köpekler (7 yaş ve üzeri), hem diş yapılarının artık zayıflaması hem de yaşlılık etkilerinin köpeğinizde görülmesi sebebi ile hem yetişkin köpek mamalarına göre daha yumuşak olması hem de yaşlanma etkilerini azaltmak için üretilir. 7 Yaş üzeri köpekleriniz için mutlaka yaşlı köpek mamalarını tercih etmelisiniz.

Acana, Orijen, N&D, Pro Plan, Royal Canin, Brit Care, Golosi gibi profesyonel köpek maması markalarını büyük indirimler ile Evcilbesinleri.com’da bulabileceksiniz.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.